„Powrót do Ferrinu” blisko, coraz bliżej

Przez Administrator
7 komentarzy

Pewnie nie zgadłybyście, że pracuję teraz nad „Powrotem”, zamiast pracowicie snuć intrygę w „Czarnym Księciu”, ale od gotyckich kryminałów erotycznych, choćby nie wiem jak były przyjemne, też trzeba odpocząć. A że Wydawca przysłał mój ukochany Ferrinek po pierwszej redakcji, by był gotowy na luty… Muszę Wam powiedzieć, że z ogromną przyjemnością wsiąkłam z powrotem w tamten świat. Do tego stopnia, że chętnie bym tam została i wcale nie chce mi się wracać. Dopieszczam więc go, szlifuję, dopisuję i skreślam, parskając co parę stron śmiechem (ten Saris i jego teksty, no normalnie…), ale nie tylko dlatego pojawia się dzisiaj ten wpis. Otóż już niedługo Wielka Ferrińska Niespodzianka! I tak jak nie mogę się już doczekać, aż drugi tom pojawi się w księgarniach w tej wspaniałej zielono-złotej okładce, tak tej Niespodzianki również nie.

Z wieści Poziomkowych: wyobrażacie sobie, że jest niemal połowa listopada, a jedna z moich róż nadal kwitnie?! Wprawdzie powinna być złoto-różowa, a jest niemal biała, ale i tak mnie wzruszyła swoim oddaniem. Uwaga: pięknie pachnie!


W karmniku rozpoczął się sezon na słonecznik. Panuje ruch jak na dworcu. Sikorki, kowaliki, czyżyki, grubodzioby… wszystkie moje skrzydlate pieszczoszki przypomniały sobie o darmowej, suto zaopatrzonej stołówce. I Wy pamiętajcie o nich! Zbliża się zima, wszystko jedno, czy sroga, czy łagodna, nie żałujmy ptakom paru garści (dziennie) łuskanego słonecznika. I tak wystarczająco im ciężko w tym coraz dziwniejszym świecie.

Wracam do Ferrinu. Tam panuje wieczne lato…

Może Ci się spodobać...

7 komentarzy

Kasia M. 11 listopada 2013 - 14:03

Powieść nad którą właśnie pracujesz zapowiada się bardzo interesująco:) U mnie na tarasie lobelia pieknie kwitnie i cały czas stoją w donicach pelargonie więc nie dziwię sie,że róża w twoim ogrodzie nadal kwitnie:))…a moze zima nie przyjdzie?

Odpowiedz
Nella N. 11 listopada 2013 - 16:05

A ja nadal nie mam Gry o Ferrin :<
Muszę chyba się wybrać do księgarni 🙂

Odpowiedz
ejotek 12 listopada 2013 - 12:13

Ja jestem za brakiem zimy w tym roku 🙂
Weny zatem życzę w krainach lata i erotyki!

Odpowiedz
Tala Z 12 listopada 2013 - 23:27

Już nie mogę się doczekać 😀

Odpowiedz
Ewa Rożek 21 listopada 2013 - 14:03

Czekam z utęsknieniem 🙂

Odpowiedz
Anonimowy 21 listopada 2013 - 18:09

Ja też. ;D

Odpowiedz
Aleksandra Franczuk 29 listopada 2013 - 15:38

Właśnie skończyłam czytać Grę o Ferrin. ♡ A tu jeszcze tyle czekać do kolejnej części … Dziękuję p. Katarzyno za wspaniałą przygodę.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->