Seria dla dorosłych

Przez Administrator
 

MISTRZ

Sonia wracając pewnego wieczoru z zajęć aerobiku przypadkowo dostaje się w macki cypryjskiej mafii, której bossem jest równie piękny, co niebezpieczny Raul de Luca.

W jednej sekundzie życie młodej kobiety zmienia się nie do poznania, właśnie za sprawą de Luci, który wywozi ją na Cypr.

Cypryjski dom czarnookiego mężczyzny – VillaRosa – staje się dla Sonii luksusowym więzieniem. Miejscem, w którym dziewczyna poznaje smak prawdziwej miłości, a także pierwszych cielesnych uniesień.

Przepiękne krajobrazy Północnego Cypru stanowią doskonałe tło dla dramatycznych wydarzeń, których niemymi świadkami staną się ściany VillaRosy. To właśnie tam życie Sonii, Raula, Angeliki i Vincenta,
głównych bohaterów „Mistrza”, zmieni się na zawsze. Już nigdy nic nie będzie takie samo…

Kolorytu tej powieści dodają niejednoznaczni bohaterowie, posiadający niejedną tajemnicę. Cielesne rozkosze często stają się dla nich „zasłoną”, za którą ukrywają swoją prawdziwą naturę, własne pragnienia, marzenia i tęsknoty.

„Mistrz” to zupełnie nowa odsłona pisarskiego talentu Katarzyny Michalak. Autorka udowadnia tą powieścią,
że nie boi się nowych wyzwań, a nic co ludzkie, nie jest jej obce. Sceny opisujące zbliżenia bohaterów, rozgrzeją zmysły niejednej czytelniczki, a dynamicznie rozgrywająca się akcja zapewnia wspaniałą rozrywkę. Książka gwarantuje również szereg wzruszeń oraz pobudza do refleksji nad zawiłościami ludzkiego losu.

ZEMSTA

Ona ucieka przed mafijną zemstą. On gotów jest na wszystko, żeby ją uratować. Oboje stąpają po kruchym lodzie…

Marie Solay znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej najbliżsi zostali zamordowani, a ją samą ścigają bezwzględni zabójcy. Jeśli wpadnie w ich ręce, czeka ją los gorszy od śmierci.

Na ratunek dziewczynie wyrusza ktoś, kogo nigdy nawet nie spotkała. On jednak zaryzykuje życiem, by jej pomóc. To mężczyzna, który ukrywał się tak długo, że niemal zapomniał swojego imienia. Teraz gotów jest powrócić do gry… I zrobi wszystko, by się zemścić.

ŚCIGANY

Danka i Hubert to dwoje życiowych rozbitków poharatanych przez przeszłość. Ona nie widzi sensu życia. On nosi w duszy mrok, który zagościł w nim po śmierci ukochanej kobiety.

Spotkali się pewnej śnieżnej nocy na bieszczadzkich bezdrożach. Danka, choć już żegnała się z życiem, zdecydowała się pomóc Hubertowi oskarżonemu o zbrodnię, której nie popełnił. By  chronić Huberta kobieta zdecydowała się znosić poniżenie ze strony innego mężczyzny.

Czy czysta, głęboka miłość wystarczy, by ocalić Dankę i Huberta? Czy zadziała jak plaster na głębokie niezabliźnione rany i rozpocząć nowy rozdział życia?

DRAŃ

Bohaterami książki „Drań” są Hubert i Danka Karlingowie, szczęśliwe małżeństwo, które wiedzie spokojne życie. Nagle wszystko zostaje zburzone niczym domek z kart, kiedy Hubert zostaje oskarżony o zabójstwo prezydenta. Żeby przetrwać, musi zniknąć. Zaczyna się ukrywać, a jego żona Danka podejmuje karkołomne zadanie ocalenia jego życia i oczyszczenia go z ciążących na nim zarzutów. Wierzy ślepo w to, że jej mąż jest niewinny, ale czy na pewno? W Twojej głowie zaczną pojawiać się podejrzenia, że sprawa ma drugie dno, a Hubert Karling nie jest osobą o krystalicznym charakterze. W jego oczach zobaczy gniew i mroczną tajemnicę. Czy to możliwe, że jednak zabił?

Tropem uciekającego mężczyzny podąża agent specjalny, Wiktor. Jest żądny zemsty, ponieważ kiedyś stracił sens swojego życia – ukochaną Nisię. Czy zdoła zapomnieć o swoim bólu, szukając winnego za śmierć prezydenta?

Wartka akcja, która wciąga od pierwszych stron powieści, powoduje, że książka „Drań” jest godna polecenia. Autorka mistrzowsko opanowała trudną sztukę budowania napięcia. Pisarka igrać będzie z Twoją ciekawością i nie odsłoni przed Tobą od razu wszystkich swoich kart. Kto zabił prezydenta? Czy Hubert jest winny? Co zrobi Danka i czy Wiktor w końcu ich znajdzie?

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->