Seria mazurska

Przez Administrator
Wszystkie tomy Serii Mazurskiej
GWIAZDKA Z NIEBA
 
Senna, maleńka wioska, zagubiona gdzieś na Mazurach. Miała być dla Nataniela tylko przystankiem w długiej podróży. Zatrzymał się w opuszczonej chacie nad brzegiem jeziora. Miejscowa legenda głosiła, że ten, kto się w niej zatrzyma, straci wszystko. Ale co może stracić ktoś, kto nie ma już nic?
Czy Nataniel znajdzie w Sennej swoje miejsce na Ziemi, a los wynagrodzi go za to, że sześć lat wcześniej, w śnieżną wigilijną noc, poświęcił wszystko, by ratować ludzkie życie?
PROMYK SŁOŃCA
Trójka przyjaciół dostała w darze od losu swoje „gwiazdki z nieba”. Nataniel dziewczynę, o której marzył od lat. Mateusz ukochaną kobietę. Marta kilkuletnią, radosną, mimo trudnych przejść dziewczynkę. Nawet Siergiej Sodarow otrzymuje od życia szansę na odkupienie swoich win.
Wydaje się, że dla mieszkańców maleńkiej, mazurskiej wioski zaświeciło wreszcie słońce, ale czy tak jest naprawdę? Los bywa przewrotny… Nadchodząca wiosna okaże się dla nich czasem trudnych wyborów, ponoszenia za nie odpowiedzialności i godzeniem się z tym, że to, co budowali z tak wielkim trudem, w jednej chwili rozsypie się jak domek z kart…
KROPLA NADZIEI
Świat Nataniela, Mateusza i Sergieja legł w gruzach. Czy trzej mężczyźni zdołają pogodzić się ze śmiercią tej, którą kochali, każdy na swój sposób? Co szykuje dla nich los?
Czy Sergiej spotka kobietę, której będzie mógł zaufać, tak jak ufał tej, której już nie ma? Czy Mateusz pogodzi się z jej odejściem? A Nataniel? Jak potoczy się jego życie? Co da im siłę do walki o lepszą przyszłość?
TRZY ŻYCZENIA
Natalia przypadkowo trafia do dworu Marcinki, leżącego gdzieś pośród mazurskich lasów. Samotną, zagubioną dziewczynę otulają ciepłe ramiona cioci Jadwini. Dom pachnie świeżo upieczonym chlebem,  domowym masłem i powidłami śliwkowymi. Natalii wydaje się, że znalazła w nim swoje miejsce, do chwili, gdy pod jego dach trafia Damian. Jest tak samo jak Natalia poraniony przez życie, dlatego rani dziewczynę  najbardziej.
Na miłość i szczęście zasługuje każdy. Nie tylko piękni i idealni ludzie, lecz także ci, którzy są w jakiś sposób niedoskonali. Jak zakończy się ta historia? Czy do Natalii i Damiana los się uśmiechnie? Czy ich „trzy życzenia” się spełnią?
„Trzy życzenia” to kontynuacja serii mazurskiej. Zagoszczą w niej zupełnie nowi bohaterowie oraz ci znani z poprzednich tomów.
UŚMIECH LOSU
Natalia, główna bohaterka „Uśmiechu losu”, zaznała prawdziwej, szczerej i wielkiej miłości. Znalazła mężczyznę swojego życia – Damiana. A jednak nawet odnalezienie przysłowiowej drugiej połówki nie potrafiło odegnać od niej złych myśli o niespełnionym marzeniu – byciu matką. Tęsknota za dzieckiem nie pozwala jej cieszyć się związkiem z Damianem, który zbudowała na solidnych podstawach – niezwykłej miłości.
Nad zakochanymi zbierają się ciemne chmury i w jednej chwili los może na zawsze pozbawić ich nadziei na szczęśliwe życie ze sobą. Kiedy Natalia w magiczny, wigilijny wieczór ucieka, wydaje się, że nic już nie uratuje miłości. Kobieta znajduje porzuconego w lesie psa, którego ratuje od pewnej śmierci, zabierając go do Dworu Marcinki. Czy i do niej w końcu uśmiechnie się los? Bywa on przewrotny, w czym upewnią Cię perypetie głównej bohaterki tej powieści.
Oto V część kultowej Sagi Mazurskiej.
advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->