Iskra – pierwszy tom nowej serii Katarzyny Michalak – Trzy siostry w przedsprzedaży

Przez Kasia Michalak
0 komenarz

TRZY SIOSTRY. ISKRA to 1 tom nowej trylogii! Premiera 3 lipca!

🌟 PRZEDSPRZEDAŻ🌟

🌹Empik 👉 https://rcl.ink/gZP1g

🌹 z autografem Wydawnictwo Mazowieckie👉 https://bit.ly/4aJy3Ux

🌹 z prezentem Wydawnictwo Mazowieckie👉 https://bit.ly/4aIdLKY

Przez czternaście lat były nierozłączne. Kochały się, wspierały i opiekowały jedna drugą. Co się wydarzyło pewnej burzowej nocy, że rozpierzchły się po świecie? Jaka tajemnica rozdzieliła je na długie lata?

Trzy siostry spotykają się ponownie…

„Wzruszająca. Zabawna. Błyskotliwa. A przede wszystkim niebotycznie wciągająca. Nowa seria Katarzyny Michalak pochłania bez reszty. Dawno nie czytałam książki, która wywoływałaby tak silne emocje!”

Księgarenka pod Kasztanami

„Trzy siostry Sawa różni bardzo wiele. Mają jednak wspólne bolesne doświadczenie – życie z toksyczną i egoistyczną matką, która zamieniła ich dzieciństwo w piekło. Z wypiekami na twarzy czytałam o ich niezachwianej siostrzanej przyjaźni, o wsparciu, jakiego udzielają sobie w najtrudniejszych chwilach. Wreszcie o walce, którą toczą. Nie o ranczo i ogromny spadek, ale o bezpieczną i lepszą przyszłość.”

Biblioteczka Julii

„Czy można przy lekturze powieści najpierw ocierać łzy, a kilka stron później zanosić się śmiechem? W przypadku „Trzech sióstr” zdarza się to nader często! Karuzela emocji, kaskada piętrzących się trudności, barwni bohaterowie. To nie jest książka, którą po prostu przeczytałam. To historia, w której kompletnie się zatraciłam!”

Czytelniczy Kącik Moni

Może Ci się spodobać...

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->