Gorąca, letnia promocja Trylogii Autorskiej Katarzyny Michalak!

Przez Kasia Michalak
1 komenarz
trylogia autorska w promocyjnej cenie

Kochani, Kochane! Za oknem upały i lato w szczytowej formie, mam nadzieję, że lubicie takie temperatury? Za chwilę rozpoczynamy wakacje, ale to nie koniec dobrych wiadomości na dzisiaj. 🙂

Nie zamierzam studzić atmosfery 🔥

A to za sprawą gorącej, letniej promocji na bestsellerową Trylogię Autorską w skład w której wchodzą:

☀Pisarka

☀Zagubiona

☀Marzycielka

Cena promocyjna na zestaw trzech książek Katarzyny Michalak!

Właśnie teraz możecie kupić wyjątkowy Box zawierający Trylogię Autorska w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 🔥63,69 zł! 🔥 Taką letnią promocję przygotował dla Was Empik.

Jeśli nie jesteście pewni, czy książki przypadną Wam do gustu, oto kilka recenzji Czytelników, które mówią same za siebie:

Jest to jedna z najpiękniejszych książek, jakie dotąd czytałam. Pełna miłości, bólu, nienawiści i namiętności. Nie przerwiecie czytania „Pisarki”, dopóki nie przewrócicie ostatniej strony, a potem będziecie zawiedzenie, że już się skończyła!
Klaudia1998

Gdy czytałam „Zagubioną” czułam, jakby Katarzyna Michalak opowiadała tę historię mnie i tylko mnie. „Zagubiona” dotknie najczulszych stron w Waszych sercach i wzbudzi najgłębsze emocje- ja do tej pory czuje na ustach słony smak łez…
Ja-Anka

Wiedziałam, że to ostatni tom Trylogii Autorskiej, chciałam więc delektować się nim jak tabliczka czekolady. Niestety, nie dało się. Połknęłam tę książkę „na raz” i nie odłożyłam jej, dopóki nie ujrzałam słowa „KONIEC”. „Marzycielka” to godna następczyni „Pisarki” i „Zagubionej”, a Katarzyna Michalak z każda kolejną napisana książką coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę.
Zu-zu.

Zachęciły Was opinie moich Czytelniczek? Śmiało, nie wahajcie się skorzystać z promocji!

🛒 Link do zakupów tutaj 👉 http://bityl.pl/xUMyt

Endżoj! ❤️

Może Ci się spodobać...

1 komenarz

Blask książek 6 lipca 2021 - 10:09

Tych książek akurat nie znam jeszcze. 😉

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->