Poznaj bliżej „Serię Kwiatową” Katarzyny Michalak!

Przez Kasia Michalak
0 komenarz
Seria Kwiatowa Katarzyna Michalak

Moi Drodzy, powoli witamy jeden z najpiękniejszych miesięcy w całym roku: maj. Uwielbiam ten wiosenny czas, gdy przyroda budzi się do życia i tryska kolorami.❤️💚💛💜💙

Wiem, że Seria Kwiatowa jest Wam dobrze znana, ale grono Czytelników Kasi Michalak stale się powiększa! Dzięki Kochani! Dla wszystkich miłośników przyrody, sympatyków (jak ja) maja i wiosny oraz tych, którzy po prostu kochają czytać, mam małe przypomnienie.

Seria Kwiatowa to seria książkowa, która składa się z 3 pozycji:

🌸Ogród Kamili

🌸Zacisze Gosi

🌸Przystań Julii

Każda z nich, to historia o przyjaźni, miłości i wybaczeniu, przeplatana subtelnymi opisami roślin. Jeśli więc interesujecie się ogrodnictwem i lubicie książki pełne emocji, jestem pewna, pokochacie też Serię Kwiatową.  

Opis poszczególnych książek znajdziecie TUTAJ.

A ponieważ są to jedne z najpiękniejszych powieści, idealnych na wiosnę 2021, specjalnie dla Was zamieszczam tu kilka cudnych opisów kwiatów. Rozkoszujcie się…

Fragmenty z Serii Kwiatowej Katarzyny Michalak.

🌷🌷🌷

„Tulipan- urocze, różnokolorowe, gładkie i postrzępione, niegdyś warte fortunę, dziś po prostu tulipany, które mówią: „Chcę cię przytulić”. Zadziwiające: wstawiasz do wazonu zielone pąki, a one zaczynają rozwijać się i nabierać kolorów z minuty na minutę.

Któż nie kocha tych radosnych wiosennych kwiatów?”

🌼🌼🌼

„Rumianek- uroczy kwiatek, spotykany zarówno na łące, jak i w ogrodzie: złote oczka otoczone śnieżnobiałymi płatkami, symbol niewinności i radości życia. Łagodzi stres i migreny, posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. Rumiankowa herbata w ponury zimowy wieczór może przewrócić chęci do życia, może też dać początek czemuś nowemu…”

🌹🌹🌹

„Aquarelle- prześliczna róża wielokwiatowa o wspaniałych wonnych kwiatach, dużych, wielopłatkowych, która zachwyca przede wszystkim barwą: eterycznie złotą, niemal przezroczystą, przechodzącą w subtelny róż. Rzeczywiście przypomina delikatną akwarelkę z portretem róży. Zapach słodki, owocowy, jest dopełnieniem kwiatów. Uroku dodają karbowane brzegi płatków. Odmiana bardzo wdzięczna w hodowli, jednocześnie odporna na warunki środowiska i mało wymagająca.

Zachwyci każdego miłośnika róż.”

🌸🌸🌸

„Aster- sprawia, że możemy odciąć się od przeszłości i spojrzeć bez lęku, z nadzieją, w przyszłość. Poczuć, że jesteśmy tu i teraz. Łagodzi lęk przed innymi ludźmi, uwalnia od złych myśli i wspomnień.

A przy tym czyż nie jest po prostu piękny?”

Jeśli nabraliście ochoty na więcej, książki z Serii Kwiatowej możecie kupić pod linkami:

Ogród Kamili ➡ http://bityl.pl/idT9I

Zacisze Gosi ➡ http://bityl.pl/q9jLK

Przystań Julii ➡ http://bityl.pl/BwOD2

Może Ci się spodobać...

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->