NOWOŚCI, NA KTÓRE CZEKAMY!

Przez Kasia Michalak
14 komentarzy

Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki!

Nie możecie doczekać się nowości? Bez obaw, prace nad nimi trwają i jak zawsze, efekt będzie zachwycający. Taką mamy nadzieję! 😊

Jedno jest pewne, to najbardziej wyczekiwane pozycje Katarzyny Michalak, a więc emocji nie będzie brakować! Jesteście na nie gotowi?

Dla przypomnienia tytuły, które doczekają się swojej premiery!

Piastunka Róż

Romantyczna opowieść o magicznym miejscu: ogrodzie i jego niezwykłej opiekunce.

Bingo, gdzie jesteś?

Bo przecież każdy może się trochę pogubić…

Rodzinka z Różanej. Wiosna

Każda rodzina ma swoje tajemnice. Rodzinka z Różanej ma ich całkiem sporo. Nowa seria, która wciąga i przepełnia emocjami.

Aby być na bieżąco, odwiedzajcie nasz Fanpage >> https://www.facebook.com/fanpagekatarzynamichalak

Obiecujemy, dowiecie się pierwsi o datach premiery i sprzedaży!

Może Ci się spodobać...

14 komentarzy

Małgorzata 10 kwietnia 2021 - 15:13

Super 👍 już się nie mogę doczekać, a kiedy pojawi się ostatnia część serii mazurskiej? Bardzo dużo osób czeka na nią?

Odpowiedz
Monia 27 maja 2021 - 08:18

Witam kiedy będzie 6 tom sagi mazurskiej

Odpowiedz
Kasia Michalak 26 lipca 2021 - 11:04

Gdy książka trafi do wydawcy będzie oficjalna zapowiedź 🙂

Odpowiedz
Joanna 5 sierpnia 2021 - 16:43

Witam od niedawna jestem Pani fanką zaczęłam od Ściganego przez Drania do nie Autobiografia przez Mistrza i Zemstę. Pochłonełam każdą pozycję w ciągu jednej doby. Mówiąc krótko spędziłam z Panią cały urolop a tym samym byłam prawie na każdym kontynencie jestem pod ogromnym wrażeniem Pani twórczości ale nie ukrywam że te pozycje jak dla mnie są najlepsze. Przyznam, że z utęsknieniem wyczekuję kolejnych części albo pomysłu na serię mafijną. Jest Pani fenomenalna w swojej dziedzinie. Pozdrawiam życzę pomysłu na kolejną serię z diabelnie przystojnym bossem i nie mniej przystojnym hakerem😉.

Odpowiedz
Kasia Michalak 7 sierpnia 2021 - 17:53

Bardzo dziękuję 🙂 Kto wie, może w przyszłości coś podobnego się pojawi 🙂 A póki co, będzie romantycznie! 🙂

Odpowiedz
Anna 17 września 2021 - 15:40

Przepadłam ! Wzruszona , upłakana i z uśmiechem na ustach pochłonęłam wszystko co wyszło spod Pani pióra. Bardzo dziękuję i czekam na więcej.

Odpowiedz
Ela 22 sierpnia 2021 - 00:39

Także czekam na kolejny tom sagi mazurskiej. Przeczytałam wszystkie Pani książki oprócz „Ferrinu” i niecierpliwie czekam na kolejne. Przy niektórych się śmiałam, ale też często płakałam. Czasami nie mogłam się pogodzić z losem niektórych bohaterów książek, szczególnie gdy ginęli. Niektóre pozycje mam przeczytane kilka razy.

Odpowiedz
Konieczna 20 września 2021 - 12:06

Czekam niecierpliwie na ostatnią część Sagi Mazurskiej .

Odpowiedz
MAJKA 17 października 2021 - 17:29

czekam na ostatni tom Sagi mazurskiej miała ukazać się w 2020 roku.”Najpiękniejszy sen”Proszę powiedzieć czy doczekam się tej pozycji.Mam wszystkie pani książki,są świetne.Uwielbiam czytać w jesienne i zimowe wieczory.To stwarza dodatkowy klimat.Pozdrawiam.MAJKA

Odpowiedz
Kasia Michalak 21 października 2021 - 14:40

Rok 2020 był dla mnie bardzo trudny, ale już doszłam do siebie i wróciłam do pisania. VI tom Sagi Mazurskiej ukaże się w styczniu 2022 <3

Odpowiedz
50 letnia Czytelniczka Beata 🙂 19 października 2021 - 19:27

Pani Katarzyno czy Kasiu ( jak Pani woli 🙂). Przy pierwszej Pano książce którą przeczytałam- wyłam i ksztusilam się że śmiechu pod kołdrą żeby nie pobudzić domowników – Lato w Jagodce fragment gdy Gabrysia polują cukierki dla miśkow- uratował mi życie bo byłam w depresji. I tak się zaczęło- przygoda i oczekiwania na kolejne książki. Dają dużo radości, ale i mądrości, ciepła…I mogłabym w nieskończoność wymieniać. Wiem ze jest Pani wyjątkowo „plodną ” Autorką ale czekamy na więcej i więcej i częściej i dużo , plisssss! 🙂

Odpowiedz
Kasia Michalak 21 października 2021 - 14:40

Będzie więcej!! 🙂

Odpowiedz
Beata 22 października 2021 - 18:37

6. tom sagi mazurskiej to powieść, na którą czekam z utęsknieniem. Po każdej przeczytanej części czułam, jakbym została znów sama w tym realnym, niefajnym świecie. Czekałam zatem na kolejną pozycję. Czy można tęsknić za bohaterami powieści?. Owszem, i to bardzo… Czekam….

Odpowiedz
Kasia Michalak 22 października 2021 - 20:09

Jeszcze troszkę cierpliwości. Najpiękniejszy sen jest w pisaniu! 🙂

Odpowiedz