Dobre wieści, plan na najbliższe miesiące etc…

Przez Administrator
6 komentarzy

Oto jak pięknie podsumował mnie portal wirtualnywydawca. Top 10 Taniej Książki 🙂 Krótko zwięźle i na temat. „W końcu to Katarzyna Michalak” :):)

„Błękitne Sny” debiutowały w salonach Empiku od razu na 3. miejscu TOP40. To najlepszy start od początku mojej kariery. Szczęśliwa!

tu będzie zdjęcie topki, o ile jakaś dobra dusza mi je przyśle

W ravelo.pl od pierwszego dnia są na 1. miejscu ! Jeszcze bardziej szczęśliwa! 🙂

Wydawca zlecił już drugi dodruk w ciągu tygodnia, nakład „Błękitków” pobił więc wszelkie rekordy.
„Gwiazdka z nieba” idzie do druku. Premiera 8 listopada. Cieszę się, fajna wyszła mi ta powieść. Bohaterowie trochę namieszali i do końca nie dali się poskromić, ale za to przecież moje książki lubicie. Za charakternych bohaterów!
Aha, mam jeszcze jedną wiadomość związaną ze świąteczną opowieścią: nie zmieściłam całej historii w jednym tomie i będę pisała drugi na luty 2018. Tytuł już jest, okładka też (bo projektowałam całą serię), myślę, że będziecie happy. 🙂
Oto więc plan na najbliższe miesiące:
8 listopada 2017 „Gwiazdka z nieba”
luty 2018 „Promyk słońca”
maj 2018 – ha, tu Was zaskoczę, 10 lat temu, w maju 2008 debiutowałam jako pisarka, więc tę okrągłą rocznicę chcę uczcić powieścią specjalną. Mam już pewien pomysł, ale jeszcze nad nim myślę. Może będzie jakieś głosowanie? Albo zgadywanka? 🙂
Dobra, teraz muszę odpocząć po „najmłodszej”…
Do zobaczenia, dziewczęta!
:*

Może Ci się spodobać...

6 komentarzy

Agnieszka Kaniuk 9 września 2017 - 06:51

Takie wieści to ja lubię;) " Błękitne sny" już do mnie dotarły i niebawem z ogromną przyjemnością zabiorę się za lekturę. Oczywiście już teraz bardzo czekam na kolejne Pani książki.☺

Odpowiedz
Danuta Żytomirska 9 września 2017 - 15:38

"BŁĘKITNE SNY" super zakonczyły Leśną trylogię.Na "Gwiazdkę z nieba" czekam i cieszę się,ze bedzie drugi tom. Piękny tytuł" Promyk słońca" a okładka napewno będzie piękna. A debiut będzie napewno uhonorowany wspaniałą powieścią.Milego odpoczynku pani Kasiu,bo zasłużony. Pozdrawiam.???

Odpowiedz
ejotek 9 września 2017 - 19:31

Błękitki czekają, lada dzień będą się czytać 🙂 Na Gwiazdkę czekam 🙂 I na wszystko co powstanie potem też 😀
Gratuluję sukcesów! 🙂

Odpowiedz
bozenas 11 września 2017 - 15:46

Właśnie skończyłam czytać Błękitne sny i czuję niedosyt:))chociaż czytałam z listami:))Kasiu:))Ty to potrafisz grać na emocjach i motać w życiu swoich bohaterów jak nikt:)))Dziękuję za całą serię:))))

Odpowiedz
Melka 14 września 2017 - 11:39

Zaczęłam czytać Leśną polane i nie mogę się oderwać. Dziękuję pani Kasiu za wszystkie pani książki już nie mogę się doczekać kolejnych. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Lila 3 października 2017 - 11:46

cudowne wieść 🙂
Buziaki Kasieńko :*

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->