Nr 1. Katarzyna Michalak

Przez Administrator
7 komentarzy

Otrzymałam dziś od Wydawcy zupełnie niesamowity link.

Pamiętacie, jak rok temu Biblioteka Analiz, która dokonuje badań czytelnictwa i rynku w Polsce na zlecenie Biblioteki Narodowej wykazała mnie na 1 i 2 miejscu pod względem ilości wydanych bestsellerów w roku 2014 i długości utrzymywania się „Zacisza Gosi” na owych listach?

W tym roku w rozdziale VI „Co czytaliśmy w 2015” była załączona tabela, która zaparła mi dech w piersiach… może ja załączę print screen i od razu link: www.bn.org.pl/download/document/1457976203.pdf

Widzicie, czyje nazwisko widnieje na pierwszym miejscu wśród Czytelników tzw. intensywnych, czyli po prostu czytających?
Nad Stephenem Kingiem – jednym z moich mistrzów, nad zacnym Henrykiem Sienkiewiczem, nawet nad Danem Brownem, który sprzedaje miliony egzemplarzy książek na całym świecie?
Moje.
Kurczę, muszę jeszcze kilka razy otworzyć sobie ten link, bo nie wierzę.
Najczęściej czytanym pisarzem w Polsce w roku 2015 byłam ja. I jest to fakt, potwierdzony niezależnymi badaniami, zleconymi przez BN.
Katarzyna Michalak… Taka zwykła, niepozorna ja na samym szczycie pisarskich osiągnięć…
Czekajcie, jeszcze raz otworzę sobie ten link, bo naprawdę trudno mi w to uwierzyć…
A teraz powiem po prostu: dziękuję.
Nikt nie zmusi Was do kupienia i przeczytania książki, której kupić, czy przeczytać nie chcecie. Głosowałyście/liście własnymi pieniędzmi i czasem na Katarzynę Michalak. Rozczarować się i dać drugą szansę pisarzowi można raz, ale… nie trzydzieści razy, prawda?
Ech… Dziewczęta i chłopaki też, bo wiem, że mnie podczytujecie…ależ Wy potraficie mnie zaskakiwać i uszczęśliwiać…
Mam nadzieję, że niedługo uda mi się i Was zaskoczyć. A może i uszczęśliwić, bo „Leśna Polana” według pierwszych Czytelników to książka, na którą warto było tyle czekać…
A już mam gotowy zarys drugiego tomu!
Jeżeli któraś z Was myśli, że wie, co się w nim wydarzy, to się myli. Wierzcie mi: jeszcze potrafię Was zaskoczyć… :)))
Do poczytania, moi mili.
Następny blogowy wpis, gdy będę miała dostęp do internetu.
:*

Może Ci się spodobać...

7 komentarzy

ejotek 5 września 2016 - 07:33

Gratulacje! ogromniaste! 🙂

Odpowiedz
Agnieszka Kaniuk 5 września 2016 - 07:40

Duma mnie rozpiera. Jedna z moich ulubionych autorek odnosi tak wielkie sukcesy? Gratuluję z całego rozradowanego serca ? Z wielkim podekscytowaniem czekam na " Leśną Polanę".

Odpowiedz
Pszczółka 5 września 2016 - 15:39

A mnie taki wynik ankiety wcale nie dziwi, w końcu jest w zupełności zasłużony :3 Wielkie, wielkie gratulacje i oby tak dalej. 🙂 Za to zastanawia mnie, co Pani Pisarka robi na nogach o czwartej nad ranem, zamiast śnić kolejne powieści 😀

Odpowiedz
Katarzyna Michalak - pisarka 7 września 2016 - 10:52

Bosz, co za pytanie. A co normalna pani Kasia może robić o czwartej nad ranem jak nie redagować Leśnej Polany? 🙂 Wiem, wiem, normalni ludzie o tej porze śpią, ja nie potrafię pracować w dzień, więc…

Odpowiedz
Danuta Żytomirska 5 września 2016 - 20:59

Nie mogło być inaczej pani Kasiu,jak dla mnie książki które przeczytałam są super fajne. Uważam że zasłużyła pani na takie wysokie notowanie. Wielkie gratulacje. Życzę dalszych sukcesów pisarskich i dużo czytelników. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz
Anna Marianowicz 6 września 2016 - 04:41

Sukces!

Odpowiedz
Karina Chwila wytchnienia... 29 października 2016 - 19:36

pani Kasiu, mnie to wcale nie dziwi;))) tylko pani ksiazki "polykam" w mgnieniu oka,inne niby bestselery zaczynam, ale juz czytam bez wypiekow na twarzy i czasami powiem szczerze mecze sie przy ich czytaniu… hehe;)Mam zakupione wszystkie pani ksiazki oprocz serii ferin, ta skompletowalam sobie w kolekcji, bo oczywiscie i kolekcje musialam miec;))) Kocham pani ksiazki, czytam najpierw ja pozniej mam i tesciowa oraz siostra, a czasmi kolzeanki, kiedys zapewne bedzie czytala moja corka, a moze i wnuczka;)))Mąz jeszcze nie czyta…. nie ma czasu… i ogolnie nie czyta hehe, ale zna pani ksiazki z moich opowiesci hehe;)))pozdrawiam cieplo i zycze nadal takiego piora ;))tak trzymac;)) gratulacje za to 1 miejsce w pelni zasluzone;)))BRAWO;)))

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->