Wciąż jedyneczka! I ogólnie co u mnie słychać…

Przez Administrator
11 komentarzy

Na moim ulubionym portalu ravelo.pl „najmłodsza” nadal jest na miejscu 1. Podoba Wam się ta opowieść, dostaję od Was piękne słowa, recenzje i komentarze – bardzo Wam za nie dziękuję.

Leśna Polana pisze się. Choć przyznam, że zrobiłam sobie ostatnio krótkie wakacje (jakoś za dużo tego pisania – ciągnie mnie do Miasta Walecznych i tam coś ciągle dopisuję) i popracowałam nad okładką do Polanki. (Rozumiecie: wakacje to dla mnie praca z photoshopem…). Mam nadzieję, że się Wam spodoba, ale nim ją zaprezentuję, musi spodobać się najpierw Wydawcy.

Przede mną ciekawy czas… Będę miała dla Was kilka niespodzianek. Powstają trailery do co najmniej dwóch moich powieści (ale jakich….? :), tak, sporo się będzie działo w najbliższych tygodniach i miesiącach, ale czy u mnie kiedykolwiek działo się niewiele lub nic? Naprawdę czasem czuję się jak bohaterka filmu sensacyjno-obyczajowo-podróżniczego. 🙂 Ale co przeżyję, ile nowych znajomości pozawieram, ile ciekawych rzeczy zanotuję w pamięci, tyle Wy przeczytacie.
Wiem, od jakiegoś czasu mówię zagadkami, ale niedługo wszystkie się rozwiążą.

Po małej ankiecie na fanpejdżu, odnośnie Klubów Miłośników Książek Katarzyny Michalak, doszłam do wniosku, że jesteście za bardzo rozrzucone po Polsce i świecie, byście zebrały się chociaż po kilka osób w jednym miejscu, ale… ale… może reaktywujemy Forum? (Specjalnie pisane wielką literą, bo kiedyś to było… szalone miejsce… ważne dla mnie i dla Was, i zawsze pisane wielką literą :)). Miałybyście kącik – Klub MKKM – w którym dyskutowałybyście o moich książkach i nawiązywałybyście znajomości i przyjaźnie. Tak było!
To jest mój ostatni pomysł, z którym muszę się „przespać”.
Kto jest za wirtualnym Klubem MKKM?

Może Ci się spodobać...

11 komentarzy

Aleksandra 24 lutego 2016 - 14:57

Ja wprawdzie dopiero od niedawna zapoznaję się z Pani książkami. Wczytuję się coraz bardziej. Wydaje mi się, że taki wirtualny klub będzie ciekawym miejscem. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz
Amelia 24 lutego 2016 - 19:16

Zdecydowanie tak! To byłoby niesamowite!

Odpowiedz
Małgosia M 24 lutego 2016 - 19:41

Świetny pomysł Pani Kasiu. Już nie mogę się doczekać

Odpowiedz
Eśka 24 lutego 2016 - 20:20

Tak, proszę, niech to forum powstanie! 🙂 Będę najbardziej aktywnym użytkownikiem.

Odpowiedz
Agnieszka Kaniuk 24 lutego 2016 - 21:02

Pani Kasiu bardzo lubię kiedy u Pani dużo się dzieje bo to zawsze oznacza wiele dobrego dla nas czytelniczek ?Odnośnie klubu jestem na TAK ale proszę niech nie powstanie na FB bo nie każda miłośniczka Pani książkę ma tam konto.(np. ja)
Ach te Pani zagadkowe nowinki już wiem co będę robić dzisiejszej nocy nie mogąc spać, oddam się rozmyślaniu z cyklu "Co autorka miała na myśli?"?
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz
Katarzyna Michalak 25 lutego 2016 - 13:19

Spokojnie, Kochana, jako że nie lubię fb, będzie to forum podpięte pod blog. Jeszcze się tylko muszę zastanowić, jak to ogarnąć…

Odpowiedz
Keep Dreams Close 25 lutego 2016 - 12:11

Tak Kasiu! Myślę, że forum byłoby fantastycznym pomysłem! :)Jestem za!

Odpowiedz
Alexa :3 25 lutego 2016 - 13:23

Jestem za! No i oczywiście czekam na odpowiedzi na te zagadki 😀

Odpowiedz
Égotiste 25 lutego 2016 - 13:46

Oh, tyle dobroci, tyle miłych chwil spędzonych przy Pani książkach nas czeka… Już się nie mogę doczekać "Zemsty"! 🙂 I stanowczo uważam, że seria wydawana w kioskach co 2 tygodnie powinna być wydłużona o kolejne Pani dzieła <3 Półka się zapełnia i wygląda to niesamowicie. Mimo że mam kilka innych wydań (a jeden nawet z Pani podpisem), to i tak kupuję każdą książkę, by skompletować piękną całość 🙂 To był strzał w 10 Pani Katarzyno! 🙂

Odpowiedz
Kamila Wysocka 25 lutego 2016 - 13:53

Jak najbardziej jestem na TAK ☺

Odpowiedz
madziula 26 lutego 2016 - 19:24

ahhh to nasze stare forum … cudne czasy to były 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->