Konkurs z „Mistrzem”! :)

Przez Administrator
12 komentarzy

Na FANPEJDŻU
tydzień z „Mistrzem” zaczął się we wtorek, bo jak wiecie co drugi
wtorek pojawia się kolejny tom Kolekcji Katarzyny Michalak. Od razu
przypomnę (bo pytacie o to), że brakujące tomy Kolekcji można dokupić TUTAJ
Wracając
do „Mistrza”. Niektóre z Was były bardzo, ale to bardzo złe na mnie za
zakończenie tej powieści. (Te, które „Mistrza” nie czytały, może niech
zakończą lekturę tego wpisu w tym miejscu, bo będę spoilerować…)
Przyznam, że sama na siebie też byłam zła, bo polubiłam głównego
bohatera.
Ale… Nie po to jestem pisarką, tudzież autorką „Mistrza”, by nie móc…
i właśnie teraz zaczyna się spoilerowanie…

 …zmienić zakończenia!

Zwłaszcza, że jest w pisaniu „Zemsta”!
Ja
już wiem, kto w „Zemście” powraca, kto na kim będzie się mścił, kto
przeżył, kto zginął i tak dalej, ale jestem niesamowicie ciekawa (od zawsze byłam, od kiedy „Mistrz” pojawił się w księgarniach i zaczął zbierać świetne recenzje, a na moją głowę posypały się gromy za to, co zrobiłam Raulowi i Soni), jakie
Wy macie pomysły na alternatywne zakończenie I tomu i c.d.!
Powiedzmy,
że ogłaszam mały konkursik – klawiatura w dłoń (kiedyś były to „pióra w
dłoń”, potem „długopisy w dłoń”, a teraz klawiatura… znak czasów…
choć mało romantyczny…) i poproszę w komentarzach o Wasze pomysły.
Będą nagrody!
I to zacniutkie!
Powiedzmy
trzy książki z Kolekcji, do wyboru dla tej z Was, której pomysł albo mi
się najbardziej spodoba, albo będzie najbliższy mojej wizji (tego nie
zdradzę;). Może Wydawca będzie szczodry i dorzuci coś od siebie? Konkurs potrwa do następnego tomu Kolekcji, czy „Czarnego Księcia”.
To co, dziewczęta, jak powinien się skończyć „Mistrz”?
Baaardzo jestem ciekawa… 🙂

Może Ci się spodobać...

12 komentarzy

Moniczka 8 października 2015 - 12:12

Moim zdaniem wróci "z zaświatów" 😉 Raul i namiesza w życiu Soni 🙂

Odpowiedz
Paulina Badowska 8 października 2015 - 12:50

Moim Zdaniem wróci Raul będzie chciał zemsty na swoim zabójcy oraz spróbuje odzyskać Sonię która ciągle się ukrywa i próbuje nauczyć się żyć bez niego

Odpowiedz
Agnieszka T 8 października 2015 - 13:24

Kasiu ja wierzę, że użyłaś swoich mocy i….

Raul dla dobra sprawy musiał oficjalnie umrzeć, choć fizycznie nie odniósł większego uszczerbku na zdrowiu. I choć wie, że nie powinien zbliżać się do Paryża, w którym Sonia i Paweł postanowili się osiedlić, nie potrafi się powstrzymać. Chce osobiście sprawdzić czy informacje zapisane w raportach są prawdziwe. Na miejscu okazuje się, że jest gorzej niż przypuszczał, ponieważ mafia trafia na trop jego bliskich. Musi działać szybko i z ukrycia, ale kiedy uczucia dochodzą do głosu łatwo stracić czujność, popełnić błąd, a nawet wykorzystać okazję by pozbyć się rywala i odzyskać ukochaną.

Tym razem mafia majstruje przy aucie dziewczyny, a przez to Sonia ulega wypadkowi, w którym traci pamięć. W głowie ma pustkę, a narzeczony Paweł wydaje się jej zupełnie obcy w przeciwieństwie do przypadkowego nieznajomego, który odwiedza ją w szpitalu. Dziewczyna postanawia zaufać sercu i wdaje się w romans, ale kiedy z biegiem dni przeszłość powraca okazuje się, że jest już za późno na zawrócenie z tej drogi..

Ale czy zwycięży miłość czy zemsta…, wszystko w rękach Kasi,

Odpowiedz
Marta Korolczuk 8 października 2015 - 15:09

Początek miałam na myśli taki sam hihi ale o amnezji nie pomyślałam .Również myślę że Raul musiał zniknąć i dlatego postanowiono go uśmiercić i nawet najbliższe osoby nie mogły o tym wiedzieć . Sonia związała się z Pawłem ale nigdy nie zapomniała nawet na chwilę o Raulu , no i po kilku latach powraca Raul z nową tożsamością , być może po operacji plastycznej by go zmienić i miesza w życiu Soni i Pawła .

Odpowiedz
sonia32 8 października 2015 - 16:53

Wow świetnie to wszystko wymyśliłaś , bardzo mi się podoba.

Odpowiedz
Agnieszka T 8 października 2015 - 21:31

Raul musi wrócić, ale Paweł jest tak pozytywną postacią, że aż żal go krzywdzić, ale Raul to Raul, współczuje Kasi, bo ma niezły orzech do zgryzienia, choć znając Ją, to wybrnie z tej sytuacji po mistrzowsku i jeszcze nas zaskoczy.

Kurcze i znów się napaliłam i chyba znów zabiorę "Mistrza" do łóżka 🙂

Odpowiedz
Marta Korolczuk 9 października 2015 - 08:39

Zapomniałam dopisać jeszcze że Sonia ucieka z Raulem bo gdy go zobaczyła zrozumiała że zawsze kochała tylko jego . Paweł jest wściekły na przyjaciela za to że się pojawił i zabrał mu Sonię . Kochankowie są ścigani i przez mafię i przez Pawła który chce się zemścić na przyjacielu za to co mu zrobił. Nawet postanawia przyłączyć się do mafii aby szybciej ich namierzyć i zabić Raula. Gdy nareszcie ich dopada i staje twarzą w twarz z Raulem z zamiarem zabicia go , Sonia prosi Pawła aby ją też zabił ponieważ nie wyobraża sobie życia bez Raula .Wtedy do Pawła dociera okrutna prawda że Sonia nigdy jego nie była , że zawsze należała do Raula i że nigdy już jej serce do nikogo innego należeć nie będzie , więc pozwala kochankom uciec a sam ginie w pojedynku z mafią .Paweł jednak pozostawił po sobie synka którego nosi w swoim łonie Sonia i wychowuje go razem z Raulem. Raul zrozumiał że jest to winny swemu przyjacielowi bo darował mu życie .

Odpowiedz
Magdziulka 8 października 2015 - 21:08

W zakończeniu Mistrza Sonia powinna mieć jakąś pamiątkę po Raulu…liczyłam na to do samego końca. Mógłby się jej plątać pod nogami malutki chłopczyk skórą zdarty z ojca……
Dalsze losy bohaterów widziane moimi oczami:
Powrót Raula mógłby się wydać oczywisty, choć trudno mi jest stwierdzić czy nie będzie to tylko nadzieja, że on jednak żyje ( tak jak miało to miejsce w Przystani Julii z Jakubem, kto czytał ten wie ?). Sonia z Pawłem nadal uciekają przed mafią, ale ta dopada ich w najmniej oczekiwanym momencie w skutek czego Sonia zostaje porwana. Paweł próbuje za wszelką cenę ją uratować i nawiązuje kontakty z wrogiem porywaczy, a oni za pomoc żądają jego dozgonnego posłuszeństwa. W czasie odbijania Soni Paweł ginie. Traci ona kolejnego ukochanego. Wybiera się na cmentarz do Raula, a tam zastaje rozkopany grób ukochanego, jak potem się okaże jego ciała nigdy tam nie było……Spotkają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach i może wtedy oczywiście po jeszcze niezliczonej ilość przeszkód będziemy mieć w końcu happy end ?
Pomysłów można mieć pełno, a ja i tak uważam że Pani Kasia po raz kolejny nas zaskoczy….
Owocnej pracy Pani Kasiu ? i wszystkie sobie na pewno życzymy aby jak najszybciej przeczytać Zemstę….

Odpowiedz
Katarzyna Michalak 9 października 2015 - 11:06

No, no dziewczęta są coś bardzo pewne tego powrotu Raula… :)))
Nie mówię tak, nie mówię nie.
Kombinujcie dalej :)))

Odpowiedz
Anonimowy 12 października 2015 - 13:52

Ja widzę to tak 🙂

Raul miał w rękawie koszuli wszytego chipa dzięki któremu został na mierzony i uratowany. Jednak dla bezpieczeństwa Soni jak również własnego jest zmuszony sfingować własną śmierć. Obserwuję jednak z ukrycia życie ukochanej i przyjaciela, którzy muszą ciągle uciekać przed mafią. Tymczasem on sam poddaje się operacji plastycznej i z nową tożsamością zatrudnia się w domu Soni i Pawła jako dozorca. Z biegiem czasu mężczyzna odkrywa, że Paweł cierpi na zespół stresu pourazowego przez co życie Soni stało się koszmarem. Postanawia za wszelką cenę pomóc dziewczynie wydostać się z piekła, które sam jej zgotował. Kiedy udaje mu się pozyskać zaufanie Soni do tego stopnia że staje się jej powiernikiem, zostaje namierzony przez mafię, która pragnie zemsty za rozbicie narkobiznesu.
W efekcie czego postanawiają w końcu zrealizować tak długo i misternie przygotowywany plan uprowadzenia Soni. W ostatniej chwili jednak dziewczyna zostaje uratowana przez ogrodnika (Raula). Sonia otacza postrzelonego przez gangsterów ogrodnika troskliwą opieką co jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Pewnego dnia kobieta zauważa na jego piersi bliznę po postrzale. Rozpoznaje w rannym ogrodniku Raula, Między tą dwójką na nowo odradza się gorące pełne namiętności uczucie, którego owocem jest córka pary Lena. Szczęście całej trójki nie trwa jednak zbyt długo, gdyż dziewczynka zostaje porwana w celu wypróbowania na niej działania nowego narkotyku. Raul robi wszystko co w jego mocy żeby ocalić życie córki. Podczas ostatecznej konfrontacji z mafią okazuję się, że za porwaniem Leny stoi Paweł, który z zazdrości o to, że Sonia wróciła do Raula wszedł we współpracę z wrogiem aby ostatecznie pozbyć się rywala. Raul pomaga rozbić kolejną organizację zajmującą się przemytem narkotyków. Zabija również Pawła żaby ten już więcej nie próbował zakłócić szczęścia jago rodziny.

Odpowiedz
Emilia Baczyńska 13 października 2015 - 08:05

A mi się wydaje, że w Zemście do głosu dojdzie kolejne pokolenie 😉
Raul nie wróci, ale może jakiś jego nieślubny syn, tudzież inny podobny młodzieniec.

Odpowiedz
Klaudia C 14 października 2015 - 21:44

Raul postrzelony przez brata tak na prawdę nie umiera.
Nie może się jednak ujawnić ze względu na bezpieczeństwo swoje i Soni. Wie, że Sonia wykona powierzone jej zadanie mimo wszystko.
Sonia dowiaduje się o prawdziwej pracy Raula. Jest dumna, że pokochała tak wspaniałego mężczyznę, a zarazem jest zrozpaczona po jego stracie.
Dziewczyna dostaje nową tożsamość od przełożonych ukochanego, ten też nie zostawia jej bez pomocy. Pełne konto i kilka fałszywych dokumentów, pozwalają na bezpieczne w miarę i dostanie życie.
Sonia ukrywa się z pomocą Pawła przed rządną zemsty mafią.
Zostaje w każdym miejscu tylko tyle, aby jej nie znaleźli.
Po jakimś czasie zaczyna źle się czuć (wymioty, zawroty głowy itp), obwinia o to stres i ciągłą ucieczkę.
Okazuje się, że to nie stres tylko ciąża.
Przez cały czas Raul obserwuje ją z ukrycia i jest bardzo szczęśliwy, gdy dowiaduje się, że będzie ojcem.
Co raz trudniej mu się ukrywać przed dziewczyną.
Paweł wie, że Raul żyje. Dowiedział się od Stanleya, który sprawdzał oznaki życia Raula przy Soni, jednak nikomu nie zdradził prawdy, bo taki był plan jego szefa. Jedynie Pawłowi pozwolił powiedzieć.
Sonia jest już w widocznej ciąży, jednak nie może sobie darować, że jej dziecko nie pozna nigdy ojca.
Pewnego dnia Paweł mówi jej, że ma dla niej niespodziankę.
Dziewczyna ma nadzieję, że niespodzianką będzie miejsce pochówku ukochanego, gdyż nie wybaczyła sobie, że zostawiła ciało Raula bez opieki i godnego pochówku.
Paweł zabiera ją do Paryża, tam ku wielkiemu zdziwieniu dziewczyny w wynajętym mieszkaniu czeka na nią Raul.
Dziewczyna mdleje na jego widok, jest w szoku.
Raul wyjawia jej później cały swój plan.
Sonia jest szczęśliwa, że jej ukochany żyje.
Moc wrażeń przyspiesza jej poród. Na świat przychodzi ich syn.
Paweł, który od dłuższego czasu kocha się w dziewczynie, chodzi posępny, ma wyrzuty sumienia, że tak długo ukrywał przed Sonią Raula. Miał nadzieję, że dziewczyna odwzajemni w końcu jego uczucia, wiedział jednak, że Raul nigdy by mu tego nie wybaczył.
W czasie swoich wcześniejszych przeprowadzek Sonia poznaje Lenę.
Młodą dziewczynę o delikatnej urodzie.
Sonia zaprasza Lenę do Paryża, aby zobaczyła jej synka.
Drobna brunetka przypada do gustu Pawłowi. W końcu może kochać bez wyrzutów sumienia, że kogoś krzywdzi.
Lena po jakimś czasie odwzajemnia uczucia Pawła.
Po miesiącach poszukiwań w mafii dochodzi do kłótni. Bossi w czasie kłótni strzelają do siebie. Brak głównego przywódcy doprowadza do rozłamu w szeregach mafii. Grupa dzieli się na mniejsze, które stwierdzają, że śmierć jednej dziewczyny nie przywróci im pieniędzy i odpuszczają poszukiwania.
Dobre wiadomości docierają do Raula, po odczekaniu czy, aby na pewno jest bezpiecznie Raul oświadcza się Soni, a Paweł Lenie.
Na ślubnym kobiercu stają dwie młode pary.
I jak to tylko w książkach i filmach jest możliwe – żyją długo i szczęśliwie.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->