Witaj, najmłodsza… :)))

Przez Administrator
9 komentarzy

Kurczę, jestem tak zaabsorbowana hmm… jakby to określić… przygotowaniami do następnych narodzin, że o mało co nie przeoczyłam premiery najmłodszej, czyli „Kawiarenki pod Różą”. Książka jest jak zwykle ślicznie wydana (dziękuję Wydawnictwu Filia), zawiera obiecany wstęp do „Amelii” (swego czasu zapowiadanej jako „Zabajka”) oraz zupełnie niezwykłe i fantastyczne przepisy na słodkości.

Mam nadzieję, że książka się Wam spodoba, zarówno opowiadania, jak i część poświęcona wypiekom. A już niedługo… „Wojna o Ferrin”, dwa opowiadania w dwóch antologiach, opowiadanie w „Poradniki Domowym” oraz ukoronowanie roku 2014, czyli „Przystań Julii”. Potem jeszcze tylko „Pani Ferrinu” i dłuuugie wakacje.

Choć znając mnie nie takie znowu długie się pewnie okażą. Już myślę, co ja teraz biedna będę robiła, skoro wszystko jest gotowe.
Może jakieś pomysły mi podrzucicie? ;))

PS. Od razu odpowiadam na pytania, nim zaczniecie je zadawać: „Kawiarenka” nie będzie wydana jako ebook i nie jest przewidywane specjalne świąteczne wydanie jak rok temu „Przepisu na szczęście”.

Może Ci się spodobać...

9 komentarzy

Anne18 24 września 2014 - 16:12

Gratuluję wydania kolejnej książki.

Odpowiedz
Jola 24 września 2014 - 16:45

Aż u mnie zapachniało aromatami z tej książki.

Odpowiedz
jotde 24 września 2014 - 16:45

O jestem pierwsza 🙂 Gratulacje serdeczne i pozdrowienia z Puszczy Białej 🙂 A co do wolnego czasu to może spotkania z czytelnikami – chociaż w najbliższej okolicy? Pozdrawiam.

Odpowiedz
Sabina Kiszka 24 września 2014 - 16:56

Bardzo się cieszę ,że Kawiarenka juz jest.Ja jej jeszcze długo nie przeczytam,ale wiele czytelniczek już ją ma…czyta.Gratuluję najmłodszej.Ja bym chętnie przeczytała coś komediowego z kryminałem w tle.:-)

Odpowiedz
Al 24 września 2014 - 18:26

Mam pomysł na zagospodarowanie Twojego wolnego czasu- więcej vlogów ! :))

Odpowiedz
Katarzyna Michalak 24 września 2014 - 19:06

:))) Kto by chciał mnie oglądać? A tak serio: trzeba mieć coś do powiedzenia, żeby nagrywać vlog, a ja ostatnio tylko pisałam. 😉

Odpowiedz
ejotek 24 września 2014 - 18:36

gratuluję kolejnego dziecka do licznej gromadki 🙂
Z tych wymienionych to ja najbardziej czekam na ukoronowanie roku czyli Julię ! 🙂

Odpowiedz
Niebieski motylek 25 września 2014 - 03:09

przystan Julii zamowiona szkoda,ze za 2 mce w lapkach ale ociepli mi najgorszy mc w roku a na wiosne poproszę o obiecane cos smiesznego o spełnianiu marzen może być w klimacie Nowej Zelandii :0)

Odpowiedz
Alicja Dobry 25 września 2014 - 06:30

Tak się ciesze, ze kolejną książkę Pani szykuje 🙂 Nie mogę się doczekać, by je wszystkie przeczytać 😀 Dobrze, ze zbliżają się dla Pani zadłużone wakacje 🙂 mam nadzieję, że po nich pojawi się tutaj wiele zdjęć 😀

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->