Sobota, godz. 14, stoisko Wydawnictwa Literackiego…

Przez Administrator
3 komentarze

…czyli miejsce, gdzie można mnie będzie spotkać prawdopodobnie jedyny raz w tym roku.

Oczywiście mówię o Targach Książki w Warszawie. Jeśli któraś z Was się wybiera (w zeszłym roku przyszło Was mnóstwo i było mnóstwo niesamowitych, choć króciutkich z Wami rozmów!), nie pomylcie, błagam, godzin ani stoisk: godz. 14, Wydawnictwo Literackie, 81/D9 (cokolwiek to znaczy, mam nadzieję, że trafię ;).

Drogi Wydawca prosił, bym Wam powtórzyła, że jesteście mile widziane ze wszystkimi książkami, nie tylko Wyd. Literackiego, co potwierdzam.

Do zobaczenia więc, moje Kochane i moi Drodzy.

PS. I jak Wam się podoba „Zacisze Gosi”?! Opiszcie Wasze wrażenia w zakładce Seria Kwiatowa, pliss!

Może Ci się spodobać...

3 komentarze

Lila 24 maja 2014 - 17:43

Pani Kasiu pięknie dziękuję za ten dzisiejszy czas, za ciepłe słowa, uśmiech i to ciepło, które od pani bije…
Moja koleżanka mi mówiła, że jak panią pierwszy raz spotkała to w pani oczach zobaczyła takie iskierki… miała rację i ja je dziś zobaczyłam…. Będę odliczać do kolejnego spotkania i mam nadzieję, że będzie ono szybciej niż na kolejnych targach…
Pozdrawiam cieplutko Lidka

Odpowiedz
ellutka 24 maja 2014 - 20:52

Dziękuję za garść optymizmu, szczyptę dobrego humoru, i cały cebrzyk zwykłej życzliwości. Mam nadzieję, że niebawem odzyska Pani "To co zabrał ….." Pozdrawiam ela

Odpowiedz
jotde 25 maja 2014 - 05:08

Wczorajsze spotkanie z Panią Kasią było bardzo miłe. Pani Kasia jest bardzo ciepłą i kontaktową osobą. Byłam na targach od godz. 12 do 18 i obserwowałam co się dzieje w innych stoiskach i muszę pogratulować Pani Kasi ilości czytelniczek, które przyszły aby osobiście podziękować za ten cudowny czas spędzony z lekturą , za to że mogły poznać Jej książki. Mimo że kolejka fanek była bardzo długa, Pani Kasia każdej czytelnicze poświęciła uwagę i szczere zainteresowanie( pozdrawiam Panią, która przyniosła w tym roku jak i poprzednim pełną torbę książek żeby w każdą Pani Kasia wpisała dedykację –okazało się na szczęście, że są to książki przyjaciółek, które nie mogły osobiście przybyć na targi). Chętnie wybrałabym się na spotkanie autorskie z Panią Katarzyną –jeśli takie będą w mojej okolicy, a tym czasem pozdrawiam serdecznie i kibicuję dalszym sukcesom.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

advanced-floating-content-close-btn

Ebooki moich książek kupisz tutaj:

Sprawdź ->