• Strona główna
  • Aktualności
  • Moje książki
    • Seria mazurska
    • Seria z życia wzięta
    • Seria z kokardką
    • Seria owocowa
    • Seria kwiatowa
    • Seria Poczekajkowa
    • Seria dla dorosłych
    • Książki kucharskie
    • Kroniki Ferrinu
    • Saga Przytulna
    • Trylogia Autorska
  • Księga gości V
  • Kontakt
Katarzyna Michalak – Pisarka
Bez kategorii

Finał serii Bestseller.

Czytaj więcej...
Bez kategorii

Bestseller. Skandal w przedsprzedaży

Czytaj więcej...
Bez kategorii

BYŁA SOBIE RADOŚĆ – nowa powieść w przedsprzedaży

Czytaj więcej...
Bez kategorii

Książki z autografem w super cenach!

Czytaj więcej...
Bez kategorii

Premiera finałowego tomu Trzech sióstr już dzisiaj!

Czytaj więcej...
Bez kategorii

Finałowy tom serii Trzy siostry w przedsprzedaży!

Czytaj więcej...
Bez kategorii

Wiosna w Przytulnej już teraz w przedsprzedaży!

Przez Kasia Michalak 23 stycznia 2023
napisane przez Kasia Michalak

🌷🌿🌷 𝐖𝐈𝐎𝐒𝐍𝐀 𝐖 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐓𝐔𝐋𝐍𝐄𝐉 w przedsprzedaży🌷🌿🌷
Empik 👉 http://bit.ly/3kC7r3u
Wydawnictwo Mazowieckie z autografem 👉 https://bit.ly/3XQAC16
Wydawnictwo Znak 👉 https://bit.ly/3XS4ZUI

KAŻDA RODZINA MOŻE BYĆ NIEZWYKŁA. TA JEST NIEZWYKŁA AŻ ZA BARDZO!

Rodzina Gawroszów: dziadkowie Apolonia i Antoni, rodzice Alicja i Andrzej oraz ich czworo dzieci, wydają się zwykłą rodzinką, jakich wiele. Kochają się, wspierają, jedno za drugim wskoczyłoby w ogień. Tę rodzinę wyróżnia jednak coś więcej niż to, że wszystkie imiona zaczynają się na literę A…

KAŻDA RODZINA MA TAJEMNICE. ALE ŻEBY AŻ TYLE?!

Kiedy pojawia się możliwość przeprowadzki do uroczej przedwojennej Willi Przytulnej, wychodzi na jaw, że każdy w rodzinie skrywa jakiś sekret. Z trudem wiążą koniec z końcem, a tu nagle pojawiają się pieniądze na okazały dom. Ktoś prowadzi podwójne życie, a ktoś ukrywa przed innymi swoje uczucia. I wreszcie największa niewiadoma: Azja, czarna owca rodziny. Zniknął na trzy lata, a teraz wraca, żeby namieszać jeszcze bardziej. A może wprost przeciwnie?

KAŻDA RODZINA MA KOGOŚ, KOGO TRUDNO KOCHAĆ…

Azja powraca do domu, a wraz z nim wracają urwane rozmowy i wykrzyczane w złości oskarżenia. Czy Gawroszowie dostaną od losu drugą szansę? Czy stać ich na pojednanie? Jakie sekrety ujrzą światło dzienne, a jakie zostaną ukryte jeszcze głębiej?

Pierwsza część Sagi Przytulnej to niezwykła opowieść o niezwykłych ludziach. Emocje, nieoczekiwane zwroty akcji, sekrety, a przede wszystkim miłość, przyjaźń i słowo DOM, w wielu jego znaczeniach, a to wszystko opowiedziane przez Katarzynę Michalak tak, że tylko zapaść się w wygodny fotel, otulić kocykiem i czytać, czytać, czytać…

Czytelniczki o „Wiośnie w Przytulnej”

„Zakochałam się w Przytulnej i w całej przesympatycznej rodzinie Gawroszów. W uroczej, choć mijającej się z prawdą, Alicji, w pełnej sprzecznych uczuć Adzie, w ekscentrycznej babci Poli i przyciągającej pecha Agacie… No i w Azji. Ale to już osobny temat… Nie mogę się doczekać kolejnych części!” Ja-Ona

”Tajemnice mają to do siebie, że zawsze wychodzą na jaw w najmniej odpowiednim momencie. Tu sekretów jest co niemiara. Kolejne pieczołowicie skrywane fakty co chwilę wypływają na powierzchnię, a akcja wciąga tak, że nie sposób się oderwać. Ta powieść to doskonała odskocznia od szarej codzienności. Czytajcie!” KsiążkiMałgoni

„Uwielbiam tę powieść! Można przy niej zarówno się śmiać, jak i płakać. Błyskotliwe dialogi, zabawne sceny, poruszające serce rozmowy. Ale najcenniejsze jest to, że podczas czytania „Wiosny w Przytulnej” cały czas czuję w sercu błogość i zwykłą codzienną radość. I jeszcze przekonuję się o tym, że jeśli mamy kochającą rodzinę, to mamy wszystko.” Kamila76

23 stycznia 2023 0 komenarz
1 FacebookTwitterPinterestEmail
Bez kategorii

Była sobie miłość – świąteczna niespodzianka!

Przez Kasia Michalak 27 listopada 2022
napisane przez Kasia Michalak

💖💖💖Jeszcze nie tak dawno czekałam z nadzieją, obawą i niecierpliwością na moją pierwszą, „Poczekajkę”, a tu już pięćdziesiąta! A w szufladzie nadal mam kilkanaście pomysłów, początków i pierwszych rozdziałów do napisania.

Pierwszą pisałam dla siebie, do szuflady, z maleńką nadzieją, że ktoś ją wyda i komuś się spodoba. Pięćdziesiątą opowieścią dzielę się z Wami, które na nią czekały. Wiedziałam, że oczekujecie czegoś wyjątkowego, szczególnie w ten świąteczny czas. Mam nadzieję, że opowieść o Uli, Michale, a szczególnie o małym, dzielnym Bingo spodoba im się.

😍50! Szaleństwo 😍

Chciałam za jej sprawą przyjrzeć się różnym rodzajom związków i uczuć i pokazać, jak często są trudne, na jakie wystawione są próby, jak dużo zależy od nas.

W dzisiejszych trudnych czasach miłość to czyny i słowa. Bardzo potrzebujemy przytulenia, ciepłych, dobrych słów. Nie żałujmy ich sobie!

Myślę, że „Była sobie miłość” będzie pięknym prezentem. Może ktoś odnajdzie siebie w którejś z opowieści? Może odnajdzie drogę do domu? Podejmie trudną decyzję? Dokona wyboru? Przyznam Wam się, że sama dzięki tej książce dokonałam pewnego wyboru, który nie był łatwy… Poświęciłam coś, co dawało mi wiele radości dla czegoś, o co będę musiała dopiero zawalczyć, ale jestem naprawdę szczęśliwa, że podjęłam tę decyzję. Dzięki niej rozwinę się w zupełnie nowym kierunku, zdobędę nowe doświadczenia. Ciągle sięgać po coś nowego. Nie stać w miejscu. To dla mnie bezcenne.

🌟WydawnictwoMazowieckie z autografem👉https://bit.ly/3h8j0hf

🌟Empik 👉https://bit.ly/3zA7H7E

🌟Znak 👉https://bit.ly/3zDZUWC

27 listopada 2022 0 komenarz
1 FacebookTwitterPinterestEmail
Bez kategorii

Piastunka róż – przedsprzedaż nowej powieści!

Przez Kasia Michalak 17 sierpnia 2022
napisane przez Kasia Michalak

Już jest! Ruszyła przedsprzedaż najnowszej powieści. Premiera „Piastunki róż” 28 września.

Wydawnictwo Mazowieckie z 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐞𝐦 https://bit.ly/3w8O98O

Empik https://bit.ly/3bW6E9I

Znak.com.pl https://bit.ly/3c28lCw

SĄ TAKIE WSPOMNIENIA, KTÓRE KRADNĄ ŻYCIE.
JĄ URATOWAŁA RÓŻA.

Flora przestała wychodzić z pokoju, zdana na łaskę – czy raczej niełaskę –
swojej siostry. Jedyną jej radością był rosnący tuż za oknem
wątły krzaczek róży. Flora skazała się na samotność z własnej woli.
Nic nie przerażało jej bardziej niż inni ludzie.
Nie po tym, co przeżyła siedem lat temu…

CZASEM TRZEBA SIĘGNĄĆ PO KŁAMSTWO,
ŻEBY KOMUŚ POMÓC.

Gdyby nie szantaż siostry, Flora nigdy nie odważyłaby się
odpowiedzieć na to ogłoszenie. A przecież pielęgnowanie różanego
ogrodu, gdzieś przy zagubionym wśród nadmorskich lasów dworku,
było jej marzeniem. Kochała róże bardziej niż cokolwiek na świecie,
ale strach przed światem skuwał jej serce.
Nie mogła się domyślić, że tam, w tym samym ogrodzie,
swoje demony oswaja ktoś, kogo już kiedyś spotkała.
I to w dniu, o którym ze wszystkich sił pragnęła zapomnieć…

CZY TO MOŻLIWE, ABY TE DWA ZRANIONE SERCA
BYŁY DLA SIEBIE JEDYNYM RATUNKIEM?

17 sierpnia 2022 0 komenarz
1 FacebookTwitterPinterestEmail
Bez kategorii

Wasze dobre słowa o mojej Najmłodszej.

Przez Kasia Michalak 15 lutego 2022
napisane przez Kasia Michalak

To prawie miesiąc od premiery powieści „Najpiękniejszy sen”.

Wiele z Was już ją przeczytało i zostawiło ślad w postaci recenzji.

Poniżej, jako zachętę dla tych, które jeszcze nie miały okazji poznać mojej ostatniej książki zamieszczam kilka opinii:

„W książce kończącej Sagę Mazurską spotykamy „starych znajomych” Nataniela, Zosię, Magdę, Siergieja, Natalię i Bartka. Ich losy przecinają się z nowymi jak i powracającymi postaciami – to istna mieszanka wybuchowa! W świecie stworzonym przez Katarzynę Michalak śmiech przedziera się przez łzy, chwile radości doprawione są ludzkimi dramatami, a to wszystko w sielankowej, mazurskiej scenerii.”

🌺„Pani Katarzyna Michalak stworzyła książkę, od której nie można się oderwać. Świat zamknięty w „Najpiękniejszym śnie” sprawia, że ostatni tom sagi przeczytałam jednym tchem i … czuję niedosyt. Nie mogę uwierzyć, że to ostatnia część. Będzie mi bardzo brakować bohaterów i gwarantuję, że nie raz będę wracać zarówno do „Najpiękniejszego snu” jak i do całej serii.”🌺

„„Najpiękniejszy sen” jest to ciepła historia z mrocznymi momentami. Uświadamia nam, że jedno z pozoru małe zdarzenie jest w stanie przewrócić życie o 180 stopni. Jest to powieść, w której nie brakuje pozytywnej energii, czułości i miłości, co dobrze oddaje piękna oprawa. Czytając, zanurzasz się w świecie bohaterów, zaczynasz się z nimi utożsamiać oraz kibicujesz im do samego końca lektury.”

🌺„Ta książka zaczyna się trzęsieniem ziemi, a potem napięcie tylko wzrasta! W powieści spotkamy dobrze znanych bohaterów żyjących w świecie, w którym wszystko zaskakuje.Pojawienie się dziecka wywraca życie do góry nogami, powoduje wiele pozytywnych emocji, ale także strasznych i mrocznych domysłów. Książka jest niesamowicie wciągająca i gwarantuję, że przeczytacie ją z zapartym tchem.”🌺

„Pięknie wydana książka „Najpiękniejszy sen” jest zwieńczeniem Sagi Mazurskiej. Bohaterowie tej powieści są tacy jak my – nie są idealni, mają swoje miłości i marzenia. Podczas czytania zaczynasz się z niektórymi utożsamiać, a niektórych traktujesz jak swoich przyjaciół, co sprawia, że trzymasz za nich kciuki do ostatniej kartki. Dziękuję pani Katarzynie za tak wciągający świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.”

15 lutego 2022 0 komenarz
1 FacebookTwitterPinterestEmail
Bez kategorii

Najpiękniejszy Sen (fragment)

Przez Kasia Michalak 11 stycznia 2022
napisane przez Kasia Michalak

Tylko tutaj książka z autografem: https://wydawnictwomazowieckie.pl

NAJPIĘKNIEJSZY SEN

(fragment)

PROLOG


Maleńka dziewczynka zapada w błogi sen, spokojna i szczęśliwa. Nie tak dawno przyszła na świat i nie zdążyła się nim jeszcze zachwycić. Kochające dłonie matki przytuliły ją, umyły i nakarmiły. Potem, owiniętą w miękki kocyk, poniosły gdzieś w mroźny, grudniowy świat, by po długiej drodze złożyć śpiące dziecko w ciepłym miejscu.
Matka pochyla się nad dziewczynką, szepcze: „Kocham cię, kruszynko”, i całuje gładkie czółko. Czy maleństwo spałoby tak słodko, wiedząc, że ta, która powinna być przy nim, trwać, czuwać i kochać, za chwilę je porzuci? Zostawi?
Pewnie nie. Błogosławiona nieświadomość…
Ostatnie spojrzenie oczami pełnymi łez na śpiące dziecko. Ostatnie, szybko wyszeptane słowa, może prośba do nieczułego losu o opiekę nad córeczką, a może krótka modlitwa o wybaczenie? Pospieszne kroki rozbrzmiewają na pustej ulicy. Skulona sylwetka niknie w mroku nocy. W oknie życia śpi mała dziewczynka, nie wiedząc, że właśnie została porzucona.


 
ROZDZIAŁ I


Dał się im podejść jak szczeniak. Tak po prostu.
Widać kilka pięknych lat bez gangsterki, za to w poczuciu bezpieczeństwa, w otoczeniu kochającej rodziny i oddanych przyjaciół, stępiło wyczulone zmysły drapieżnika, jakim bez wątpienia był Siergiej Sodarow.
Właśnie miał jechać do dworu Marcinki, gdzie czekano na niego z wigilijną wieczerzą, gdy cios kijem bejsbolowym w potylicę cisnął nim o drzwi auta i w sekundę pozbawił przytomności.
Ocknął się na tylnym siedzeniu. Wywożony dokądś… w ciemną noc… Stłumił jęk i chciał dotknąć stłuczonego miejsca, ale spięte taśmą ręce na to nie pozwoliły. I jeszcze głos, znienawidzony dawno temu:
– Ani drgnij, Sodarow, bo zarobisz kosę pod żebra już teraz. A nie chcę twoją juchą zachlapać tapicerki.
Pomimo tego ostrzeżenia, a może dzięki niemu, Siergiej podniósł się do pionu. Przednie siedzenie potężnego vana zajmował ktoś, kogo miał nadzieję już nigdy nie oglądać. Iwan Żeniłow, swego czasu najpotężniejszy handlarz żywym towarem na wschód od Bugu. Jego panowanie skończyło się przed ośmioma laty, gdy nikt inny, tylko Sodarow, posłał go za kratki.
Dziś nadszedł dzień, którego Ivan wyczekiwał przez te długie osiem lat jak dziecko Gwiazdki: dzień „podziękowań” za tę „przysługę”.
– Wiesz, że to była twoja wina, nie moja? – odezwał się Sodarow, pilnując, by w głosie brzmiała obojętność. Żadnych błagań.
– Tak, Siergiej, sam dźgnąłem się kozikiem w brzuch i sam potem dzwoniłem po gliny…
– Próbowałeś mnie zastrzelić! A dzwoniłem po pogotowie, nie po gliny!
– Wpierdoliłeś się w moją akcję – odwarknął Żeniłow. – Gdybyś trzymał się od tego szajsu z daleka, nie byłoby rozpierduchy na pół świata, ja nie poszedłbym siedzieć na parszywe osiem lat, a ty…
– A ja nie mogłem znieść widoku tych dziewczyn, właściwie dziewczynek, bo ile miała najmłodsza: jedenaście lat? dwanaście?, które wiozłeś do szwabskich burdeli – wpadł mu w słowo Sodarow. – Szczególnie po ciężarówce śmierci…
Tak, gdy w środku lasu znaleziono furgonetkę-chłodnię z ciałami szesnastu dziewcząt i młodych kobiet zamarzniętych na śmierć, bo ktoś obniżył – niechcący albo chcący – temperaturę na pace, coś w Sodarowie pękło. Gdy następnym razem, zdążając w sobie tylko znanym celu, natknął się na kolejny transport zorganizowany przez tę samą mendę, Iwana Żeniłowa, cóż… nie wytrzymał. Najpierw wywiązała się pyskówka, potem sprawy potoczył się błyskawicznie. Żeniłow wyszarpnął zza pasa spluwę i bez ostrzeżenia pociągnął za spust. Siergiej zamarł na sekundę, mając już nóż w ręce, a gdy zamiast strzału usłyszał suche szczęknięcie, po prostu pchnął. Ostrze weszło w bebechy tamtego aż po rękojeść.
Dziewczyny z transportu, do tej pory skulone w furgonetce, rozsypały się z krzykiem po lesie, a Sodarow… On też powinien spieprzać, na wszelki wypadek dobiwszy przeciwnika, ale nie potrafił. Może trudnił się przemytem, ale mordercą nie był. W obronie własnej mógł dźgnąć Ivana pod żebra, ale poderżnąć mu gardła już nie. Za to wezwał pogotowie. Pogotowie wezwało gliny.
Dochodzenie wykazało, że Ivan Żeniłow nie tylko handluje młodocianymi prostytutkami i dziećmi, ale też jest odpowiedzialny za śmierć tamtej szesnastki. Dostał piętnaście lat, za dobre sprawowanie wyszedł po ośmiu, właśnie dzisiaj, w wigilijny ranek. Jeden telefon i miał ekipę gotową na wszystko. Drugi – podstawiono mu pod dom luksusowego vana. Trzeci – i dostał informację, że Sodarow jest tam, gdzie powinien być: w Sennej, na swoim ranczu. Jeszcze parę godzin oczekiwania na najlepszy moment, gdy ofiara będzie sama, i oto miał ją w rękach. A raczej na tylnym siedzeniu vana. Spętaną plastikiem. Bezbronną. Zdaną na jego łaskę i niełaskę. Prędzej to drugie.
– I zobacz, Sierioża – odezwał się łagodnie.
Sodarow poderwał głowę, zdziwiony tym tonem.
– Co twoja krucjata zmieniła? Handel dziewczynami się skończył? Nie. Na moje miejsce wskoczył kto inny. Może jeszcze bardziej brutalny i bezwzględny. Ja straciłem osiem lat, ty dostaniesz to, na co zasłużyłeś. Po co ci to było?
– Szkoda, że jednak cię nie dorżnąłem – odparł cicho.
– Kto ma miękkie serce… – zaczął Żeniłow i nie dokończył, bo samochodem zakołysało.
Zjechali z leśnej drogi między drzewa. Po kilkudziesięciu metrach auto stanęło.
– Tu będzie dobrze, szefie? – zapytał kierowca.
– Bardzo dobrze. – Ivan uśmiechnął się zjadliwie. – Koniec podróży, Sierioża. Wysiadamy.
Stanęli naprzeciw siebie. W dłoni Żeniłowa błysnął długi nóż.
– Nie zrobisz tego – wykrztusił Sodarow. – Nie tak, na zimno. Daj mi chociaż kij do obrony.
– A co się będę pierdolił! – warknął tamten i dźgnął.
Siergiej krzyknął cicho, zszokowany. Ivan cofnął nóż, przyglądając się z zadowoleniem, jak mężczyzna powoli opada na kolana, zgina się wpół, przyciskając skrępowane taśmą dłonie do rany, a potem unosi głowę i mówi rwącym się głosem:
– Wezwij chociaż karetkę. Ja wezwałem.
– I dlatego twoja żonka i bąbelki jeszcze żyją. Nie próbuj na mnie donosić glinom, to żyć będą. Zrozumiałeś, Sodarow? – Kopnął rannego mężczyznę czubkiem buta w pierś. Potem pochylił się nad nim i rozciął taśmę na jego nadgarstkach. – To za odmowę zeznań w mojej sprawie – dodał, jakby wbrew sobie, i nie oglądając się więcej na ofiarę, skuloną pośrodku niewielkiej polany, wsiadł do samochodu.
Odjechali.

11 stycznia 2022 19 komentarzy
4 FacebookTwitterPinterestEmail
Bez kategorii

Przedsprzedaż z autografem: „Najpiękniejszy Sen”, dostępne również w Pięknym Zestawie Prezentowym->WydawnictwoMazowieckie.pl

Przez Kasia Michalak 30 grudnia 2021
napisane przez Kasia Michalak

PRZEDSPRZEDAŻ Z AUTOGRAFEM w https://wydawnictwomazowieckie.pl/

WYSYŁKA PO 20 STYCZNIA

 Kochane Czytelniczki

Nowy rok powinien przynosić same dobre rzeczy, dlatego ruszyła przedsprzedaż VI tomu Serii Mazurskiej!

Wiem, że czekałyście na to, tak mocno, jak ja ❣️❣️❣️

Oto jest, na nowy rok postanowiłam podarować Wam “Najpiękniejszy Sen” a razem z nim dawkę najprawdziwszych, pełnych skrajności emocji, od łez wzruszenia, przez łzy rozpaczy, aż po łzy uronione ze śmiechu!

Jednak mam dla Was coś jeszcze! 🎁🎁🎁

“Najpiękniejszy Sen” możesz kupić z moim autografem, nie tylko solo, ale również w zachwycającym zestawie prezentowym. 🎁🎁🎁

https://wydawnictwomazowieckie.pl/zestaw-prezentowy-najpiekniejszy-sen/

WYSYŁKA 20 STYCZNIA !

W skład zestawu wchodzą:

VI tom Sagi Mazurskiej “Najpiękniejszy Sen” z AUTOGRAFEM AUTORKI

wyjątkowy kalendarz z książkami i ulubionymi cytatami moich czytelniczek

puchaty brelok-króliczek

specjalnie dobrane świeczki zapachowe

herbata “I love you” z serduszkami i wyjątkowym cytatem mojego autorstwa

magnesik na lodówkę, również z moim cytatem, który został starannie dobrany

prezent zostanie zapakowany w eleganckie kartonowe pudełko.

Książkę możecie kupić tutaj:

⭐ Wydawnictwo Mazowieckie

⭐Empik

⭐Znak.com.pl

Tymczasem życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, mam nadzieję, że jego początek będzie dla Was magiczny ⭐

Wasza Kejt! 💕

30 grudnia 2021 0 komenarz
0 FacebookTwitterPinterestEmail
Nowsze Posty
Starsze Posty

NEWSLETTER PEŁEN MARZEŃ

Trylogia Autorska

Facebook

Facebook

Moje książki – w jakiej kolejności czytać

Najnowsze Posty

  • Finał serii Bestseller.

    18 czerwca 2026
  • Bestseller. Skandal w przedsprzedaży

    13 lutego 2026
  • BYŁA SOBIE RADOŚĆ – nowa powieść w przedsprzedaży

    14 października 2025
  • Książki z autografem w super cenach!

    31 lipca 2025
  • Premiera finałowego tomu Trzech sióstr już dzisiaj!

    12 lutego 2025
  • Finałowy tom serii Trzy siostry w przedsprzedaży!

    8 stycznia 2025
  • Facebook
  • Instagram

@2019 - All Right Reserved. Realizacja - Pixelwork.pl - agencja interaktywna


Wróć na górę strony
Katarzyna Michalak – Pisarka
  • Strona główna
  • Aktualności
  • Moje książki
    • Seria mazurska
    • Seria z życia wzięta
    • Seria z kokardką
    • Seria owocowa
    • Seria kwiatowa
    • Seria Poczekajkowa
    • Seria dla dorosłych
    • Książki kucharskie
    • Kroniki Ferrinu
    • Saga Przytulna
    • Trylogia Autorska
  • Księga gości V
  • Kontakt
Katarzyna Michalak – Pisarka
  • Strona główna
  • Aktualności
  • Moje książki
    • Seria mazurska
    • Seria z życia wzięta
    • Seria z kokardką
    • Seria owocowa
    • Seria kwiatowa
    • Seria Poczekajkowa
    • Seria dla dorosłych
    • Książki kucharskie
    • Kroniki Ferrinu
    • Saga Przytulna
    • Trylogia Autorska
  • Księga gości V
  • Kontakt

Recent Posts

  • Finał serii Bestseller.

    18 czerwca 2026
  • Bestseller. Skandal w przedsprzedaży

    13 lutego 2026
  • BYŁA SOBIE RADOŚĆ – nowa powieść w przedsprzedaży

    14 października 2025
  • Książki z autografem w super cenach!

    31 lipca 2025
  • Premiera finałowego tomu Trzech sióstr już dzisiaj!

    12 lutego 2025
@2019 - All Right Reserved. Realizacja - Pixelwork.pl - agencja interaktywna