Info

Przez Administrator

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy, oto parę informacji, o które najczęściej pytacie:

Kolejność czytania moich książek – poznacie ją w zakładce Aktualności. Jest tam nie tylko zdjęcie wszystkich wydanych dotychczas tytułów, ale pod nim również z jakich książek składa się każda z serii, w jakiej kolejności zostały wydane i w jakiej powinny być czytane.

Spotkania autorskie – w związku z tym, że mieszkam baaaardzo daleko, a do Polski przylatuję na bardzo krótko, spotkania autorskie są niemożliwe, ale za wszystkie zaproszenia bardzo dziękuję.

Egzemplarze recenzenckie – te, które mam przekazuję na rozdawajki albo na cele charytatywne. Po egzemplarze do recenzji zgłaszajcie się do Wydawców. Oni mają specjalną pulę książek na to przeznaczonych.

Książki z autografem – można kupić u Wydawcy, o ile Wydawca takowe posiada lub wylicytować na aukcji charytatywnej, o ile takowa jest organizowana.

Najbliższe premiery – daty premier podawane są w zakładce “Aktualności”, tam też jest podana kolejność w jakiej powinno się czytać książki z wszystkich serii.

Jeżeli chcecie napisać coś specjalnie dla mnie, zostawcie wpis w Księdze Gości. Lubię tę zakładkę. Lubię czytać Wasze serdeczne słowa. Za wszystkie bardzo, bardzo Wam dziękuję! 

W sprawach szczególnej wagi piszcie do mojej “prawej ręki”, czyli Ani Koordynatorki: [email protected]

Pozdrawiam Was najserdeczniej.
Wasza Kejt.